9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

Číslo položky: 13306
Poslední dražitel: 13450

Nečitelně signováno (K. Langer ?)

Vysoké Tatry
olej na kartonu, 49 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD - signatura viditelná pod UV lampou, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:35:00

do únorové aukce 2020.