9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

Číslo položky: 13227
Poslední dražitel: 13642

Těžký život tureckého listonoše
akvarel na papíře, 41 x 29 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1998, na zadní straně razítko z výstavy v Galerii Hřebíček v Brně
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Aktuální cena: 102 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  22:00:00

do únorové aukce 2020.