9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

Číslo položky: 13204
Poslední dražitel: 13122

Komorná v šatech kněžny
olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Aktuální cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:55:00

do únorové aukce 2020.