Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 13117
Poslední dražitel: 13060

Půlakt dívčí sedící proti oblakům
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD, přiloženo dobrozdání od autora, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:55:00

do vánoční aukce 2019.