9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

Číslo položky: 13017
Poslední dražitel: 13693

Sudek Josef (1896 - 1976)

Spící hlava v kapradí a čechravě
fotografie, 24 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, místy přeložky, mírně poškozeno, signováno PD, datováno 1965, z cyklu "Zahrádka paní Sochařové"
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:30:00

do únorové aukce 2020.