9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 13017
Poslední dražitel: 12662

Sudek Josef (1896 - 1976)

Spící hlava v kapradí a čechravě
fotografie, 24 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, místy přeložky, mírně poškozeno, signováno PD, datováno 1965, z cyklu "Zahrádka paní Sochařové"
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:25:00

do vánoční aukce 2019.