Dívka v klobouku olej na plátně, 56 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, mírná krakeláž, signováno LD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní den olej na plátně, 69 x 98 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno poškozeno, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
U Javornice olej na kartonu, 41 x 52 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pytlák olej na překližce, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Český Krumlov olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Tanec ptáků tempera na plátně, 125 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1969, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, publikován v knize Národní galerie