Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 13144
Poslední dražitel: 13639

Kachny na rybníce
olej na plátně, 66 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:30:00
Číslo položky: 13153
Poslední dražitel: 13707

Štiřínský rybník
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13159
Poslední dražitel: 13649

Letní podvečer
olej na plátně, 82 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:25:00
Číslo položky: 12968
Poslední dražitel: 13515

Podzimní krajina s rybníkem
olej na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:15:00
Číslo položky: 12970
Poslední dražitel: 13090

Ležící ženský akt
olej na plátně, 51, 5 x 130 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12959
Poslední dražitel: 13573

Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12999
Poslední dražitel: 13439

olej na plátně, 50 x 67 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13126
Poslední dražitel: 13448

Langer Karel (1878 - 1947)

V háji
olej na kartonu, 66 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, na zadní straně přípis, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:10:00
Číslo položky: 13166
Poslední dražitel: 13802

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Bez názvu
olej na dřevě, 20, 5 x 15 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13122
Poslední dražitel: 12574

U lesa
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:05:00

do vánoční aukce 2019.