9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 13103
Poslední dražitel: 13298

Spáčil (Žeranovský) Jan (1892 - 1982)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 100 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:00:00
Číslo položky: 13000
Poslední dražitel: 11200

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Bez názvu
aktivní grafika, 19 x 26 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1961 - IV.
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13131

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

Dívky
olej na kartonu, 29, 5 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:05:00
Číslo položky: 13003
Poslední dražitel: 12817

Žena v kroji
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13004

Hložek Pavel (1898 - 1982)

Vinobraní
olej na plátně, 110 x 149, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:10:00
Číslo položky: 13116
Poslední dražitel: 13222

Monogram

Madona
olej na dřevěné desce, 27 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno nečitelným monogramem LH, počátek 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13008
Poslední dražitel: 12821

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

olej na plátně, 130, 5 x 123 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v pravé části plátno protrženo, cca 1 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:15:00
Číslo položky: 13132

Nečitelně signováno (F. Jelínek ?)

Rozhovor
olej na plátně, 23 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13001

Bez názvu
aktivní grafika, 17 x 17 cm, nerámováno, volně loženo, lepeno na papír, 11/20, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Aktuální cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:20:00
Číslo položky: 13129

Nečitelně signováno

Děvčátko s panenkou
olej na kartonu, 34, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno nečitelně tužkou PH, datováno 1918
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

do vánoční aukce 2019.