9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 13137
Poslední dražitel: 12535

Körber Adolf (1887 - 1967)

Český Krumlov
olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:35:00

do vánoční aukce 2019.