9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 13126
Poslední dražitel: 13448

Langer Karel (1878 - 1947)

V háji
olej na kartonu, 66 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, na zadní straně přípis, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:10:00

do aukce Červen 2020.