tlacitko menu
Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

 

VYDRAŽENO ZA:
9 300 000 Kč


NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA
Vyberte autora:
Číslo položky:  


Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.
 

detail
=detail=
Číslo položky: 13060
Poslední dražitel: 13510

Historie příhozů
info-ikon

Lada Josef (1887 - 1957)

více o autorovi...

Sv. Jiří
akvarel-kvaš na kartonu, 58 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, karton mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1939, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou, ověřovací certifikát pra...
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Dosažená cena: 710 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  22:20:00

Aukční výsledky z minulých aukcí zde >>




Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či přijmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do únorové aukce 2020.