9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 13060
Poslední dražitel: 12857

Sv. Jiří
akvarel-kvaš na kartonu, 58 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, karton mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1939, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Aktuální cena: 450 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  22:00:00

do vánoční aukce 2019.