9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 12998
Poslední dražitel: 11841

Modrý Vladimír (1907 - 1976)

Tanec ptáků
tempera na plátně, 125 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1969, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, publikován v knize Národní galerie
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  22:00:00

do aukce Červen 2020.