Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12998
Poslední dražitel: 10864

Modrý Vladimír (1907 - 1976)

Tanec ptáků
tempera na plátně, 125 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1969, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, publikován v knize Národní galerie
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:45:00

do vánoční aukce 2019.