Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12997
Poslední dražitel: 12210

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

Na trhu v Michalovcích
olej na plátně, 37 x 26 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:55:00

do vánoční aukce 2019.