Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12994
Poslední dražitel: 13134

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Rybář s čeřenem
olej na plátně, 83 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1925, dílo uvedeno v autorově soupisu pod č. 1027
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:20:00

do vánoční aukce 2019.