9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 12994
Poslední dražitel: 11551

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Rybář s čeřenem
olej na plátně, 83 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1925, dílo uvedeno v autorově soupisu pod č. 1027, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:50:00

do aukce Červen 2020.