Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12993

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

olej na sololitu, 50, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:15:00

do vánoční aukce 2019.