Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12986
Poslední dražitel: 13456

Dívčí poloakt
kombinovaná technika na papíře, 17 x 12 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno monogramem LD tužkou, datováno 1963
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:00:00

do vánoční aukce 2019.