Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12829

Porcelánová mísa

porcelánová mísa, na spodní straně značeno Míšeň, průměr 31 cm, plastický květinový dekor, zlaceno, malováno, okolo roku 1920
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:30:00

do aukce září 2019.