Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12830

Porcelánový talíř

porcelánový talíř, značeno na spodní straně Míšeň, průměr 28 cm, plastický květinový dekor, zlaceno, okolo roku 1920
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:00:00
Číslo položky: 12880

Rous František Jun. (1872 - 1936)

Vodník - z Kytice K. J. Erbena
reliéf, slitina, 57 x 15, 5 cm, rámováno, mírně poškozeno, značeno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:10:00
Číslo položky: 12879

Sucharda Stanislav (1866 - 1916)

Vrba - z Kytice K. J. Erbena
litina, 59 x 16 cm, rámováno, mírně poškozeno, značeno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:20:00
Číslo položky: 12829

Porcelánová mísa

porcelánová mísa, na spodní straně značeno Míšeň, průměr 31 cm, plastický květinový dekor, zlaceno, malováno, okolo roku 1920
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:30:00

do aukce září 2019.