Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 12847
Poslední dražitel: 10962

olej na plátně, 44, 5 x 34 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:00:00
Číslo položky: 12849
Poslední dražitel: 13432

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Práce na poli
olej na kartonu, 46 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, dodatečně signováno autorem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:05:00
Číslo položky: 12856
Poslední dražitel: 10973

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Sedící dívčí poloakt
olej na plátně, 74 x 60, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:10:00
Číslo položky: 12848
Poslední dražitel: 12137

Dívka s perlami
olej na plátně, 57, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:15:00
Číslo položky: 12858
Poslední dražitel: 12716

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

olej na plátně, 72 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:20:00
Číslo položky: 12862

Procházková - Scheithauerová Linka (1884 - 1960)

Matka
olej na plátně, 45 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:25:00
Číslo položky: 12846
Poslední dražitel: 13430

Motiv z Albánie
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:30:00
Číslo položky: 12871
Poslední dražitel: 12724

olej plátno na kartonu, 26 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:35:00
Číslo položky: 12881
Poslední dražitel: 12731

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Stromy
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:40:00
Číslo položky: 12861
Poslední dražitel: 12717

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Česající se akt před zrcadlem
olej plátno na kartonu, 54 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1939, ověřovací certifikát ptravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:45:00

1 2 3 4 5 6 7 »

do aukce září 2019.