9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12955
Poslední dražitel: 11961

Pečinka František (1869 - 1917)

Pod duby
olej na kartonu, 44 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 41 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  22:10:00

do vánoční aukce 2019.