9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12950
Poslední dražitel: 12780

Pavlík Václav (1901 - 1966)

U Konopiště
olej na kartonu, 65 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1963, na zadní straně štítek z výstavy ve Švýcarsku
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:20:00

do vánoční aukce 2019.