Předaukční výstava únorové aukce probíhá pro zaregistrované dražitele do 27. 2. 2020 každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16  hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do dubnové aukce 2020.

Číslo položky: 12945
Poslední dražitel: 12926

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:50:00

do dubnové aukce 2020.