Předaukční výstava únorové aukce probíhá pro zaregistrované dražitele do 27. 2. 2020 každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16  hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do dubnové aukce 2020.

Číslo položky: 12943
Poslední dražitel: 13484

olej na překližce, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:40:00

do dubnové aukce 2020.