9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12939
Poslední dražitel: 12922

Lokomotivy
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:15:00

do vánoční aukce 2019.