9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12918

Hlavsa Lutobor (1924 - 2015)

Matka s dítětem
uhel na papíře, 150 x 53 cm, autorem nastavovaný papír, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1966?
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:45:00

do aukce září 2019.