Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 12916
Poslední dražitel: 12756

Nesignováno (Lutobor Hlavsa ?)

Moderní kompozice
olej na plátně, 25 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v horní části vyboulené, krakeláž, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:25:00

do únorové aukce 2020.