Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12911
Poslední dražitel: 12915

Dívčí akt s pomerančem
olej na plátně, 80 x 67 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena - místy zkrakelována, signováno UD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 136 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:45:00

do vánoční aukce 2019.