Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12885
Poslední dražitel: 13042

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Bez názvu
aktivní grafika, 21, 5 x 19 cm, nerámováno, volně loženo, lepeno na papír, 11/20, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:30:00

do vánoční aukce 2019.