Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12877

Nečitelně signováno

Cesta ke zřícenině
olej na plátně, 82 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, krakeláž, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:15:00

do aukce září 2019.