9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12877
Poslední dražitel: 13194

Nečitelně signováno

Cesta ke zřícenině
olej na plátně, 82 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, krakeláž, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:05:00

do vánoční aukce 2019.