9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12875
Poslední dražitel: 12877

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

Krajina s chalupami
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:50:00

do vánoční aukce 2019.