Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12872
Poslední dražitel: 13145

Monogram J. O.

Práce na poli
olej na plátně, 70 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  22:00:00

do aukce září 2019.