9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12871
Poslední dražitel: 12874

olej plátno na kartonu, 26 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  22:05:00

do vánoční aukce 2019.