Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12870

Mařák Julius - okruh autora

Lesní interiér
olej na plátně, 24 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století, u tohoto předmětu nebyla provedena expertíza
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Aktuální cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  22:00:00

do aukce září 2019.