Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12869
Poslední dražitel: 12886

Ilustrace ke knize
kvaš na papíře, 32, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  22:00:00

do aukce září 2019.