9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12868
Poslední dražitel: 13446

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Podvečerní krajina
olej na plátně, 48 x 77 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:55:00

do vánoční aukce 2019.