Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12848
Poslední dražitel: 12137

Dívka s perlami
olej na plátně, 57, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:15:00

do aukce září 2019.