Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12778
Poslední dražitel: 12435

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Eva a had v ráji
reliéf, cín, zlaceno, 15 x 14, 5 cm, značeno na zadní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:45:00

do aukce září 2019.