Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12768
Poslední dražitel: 12939

Makové pole
olej na kartonu, 30 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:40:00

do aukce červen 2019.