9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12731

Perlová ulice
barevný lept na papíře, 26, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, č. 12, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:10:00
Číslo položky: 12723

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:15:00
Číslo položky: 12726

Nesignováno

Zátiší s kyticí a ovocem
olej na plátně, 68 x 77 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno protrženo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:20:00
Číslo položky: 12585

Nečitelně signováno

V parku
olej na plátně, 54, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12602

Stroff Karel (1881 - 1929)

Mytologický námět
olej na plátně, 75 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:30:00
Číslo položky: 12552

Nesignováno

Hrad Střekov
olej na plátně, 54 x 67 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:50:00
Číslo položky: 12756

olej na plátně, 72 x 60, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba poškozena, zkrakelováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:00:00
Číslo položky: 12745
Poslední dražitel: 13372

Chalupa v zimě
olej na kartonu, 66, 5 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD a LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:20:00
Číslo položky: 12729
Poslední dražitel: 13343

Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:45:00
Číslo položky: 12605

Nečitelně signováno (Rykr Z. ?)

Procházka
akvarel na papíře, 61 x 76 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:50:00

do aukce červen 2019.