Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Číslo položky: 12763
Poslední dražitel: 12174

Marešová Milada (1901 - 1987)

Pařížská ulice
olej na sololitu, 30 x 40 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:45:00
Číslo položky: 12749
Poslední dražitel: 12877

kombinovaná technika na papíře, 21, 5 x 14, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:30:00
Číslo položky: 12722
Poslední dražitel: 12891

Na výletě
olej na plátně, 69, 5 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12798
Poslední dražitel: 12945

Květný den
olej na plátně, 85 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 90 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12748
Poslední dražitel: 12980

Panáky u Knížnic
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 39 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:25:00
Číslo položky: 12770
Poslední dražitel: 12928

Drtikol František (1883 - 1961)

Akt
olej na překližce, 17 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno 1944, na zadní straně autorův přípis, 16/11, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:20:00
Číslo položky: 12735
Poslední dražitel: 13223

Piazzetta
barevná litografie, 19 x 25 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 16. 7. 1968
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:15:00
Číslo položky: 12730
Poslední dražitel: 13344

Rybník U tří borovic
olej na plátně, 64, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:10:00
Číslo položky: 12543
Poslední dražitel: 12369

Kotvald Ferdinand (1898 - 1980)

Karlův most od Křižovníků
olejová tempera na kartonu, 23 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:05:00
Číslo položky: 12821
Poslední dražitel: 12868

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Stromy (cesta u Rýmařova)
olej na plátně, 52 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

do aukce září 2019.