9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 12820
Poslední dražitel: 12838

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámován, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  20:45:00

do aukce Červen 2020.