9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12812
Poslední dražitel: 10675

olej na plátně, 25 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:05:00

do vánoční aukce 2019.