Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12810
Poslední dražitel: 12831

Stará hájenka
olej na plátně, 65 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:20:00

do aukce září 2019.