Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12770
Poslední dražitel: 12928

Drtikol František (1883 - 1961)

Akt
olej na překližce, 17 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno 1944, na zadní straně autorův přípis, 16/11, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:20:00

do aukce září 2019.