9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12763
Poslední dražitel: 12174

Marešová Milada (1901 - 1987)

Pařížská ulice
olej na sololitu, 30 x 40 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:45:00

do vánoční aukce 2019.