9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12752
Poslední dražitel: 12637

olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  20:50:00

do aukce červen 2019.