Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12733
Poslední dražitel: 12929

Ověnčená hlava
černobílá litografie, 35 x 26, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:35:00

do aukce září 2019.