9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12731
Poslední dražitel: 11986

Perlová ulice
barevný lept na papíře, 26, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, č. 12, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:10:00

do aukce září 2019.