Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12639
Poslední dražitel: 13275

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Dívka
reliéf, cín, zlaceno, 15, 5 x 15 cm, značeno na zadní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 25 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:40:00

do aukce září 2019.