9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12609
Poslední dražitel: 12556

Štursa Jan

Raněný
výška včetně mramorového podstavce 52 cm, mírně poškozeno, značeno v dolní části, pozdější odlitek ?
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:30:00

do aukce červen 2019.