Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12610

Trnka ?

Lyžař
výška 18 cm, různé materiály (dřevo, sádra, kov, textil, chybí hůlky), přímý dar, neznačeno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:20:00
Číslo položky: 12609

Štursa Jan

Raněný
výška včetně mramorového podstavce 52 cm, mírně poškozeno, značeno v dolní části, pozdější odlitek ?
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:30:00

do jarní aukce 2019.