tlacitko menu
Předaukční výstava probíhá pouze pro zaregistrované dražitele od 16. 4. 2019 každé pondělí - pátek 10 - 12 a 13 - 17 hod.

NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

 

VYDRAŽENO ZA:
9 300 000 Kč


NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA
Vyberte typ předmětu:
Číslo položky:  


Přijímáme předměty do aukce červen 2019.
 

detail
=detail=
Číslo položky: 12714
Poslední dražitel: 12239

Historie příhozů
info-ikon

Sucharda Stanislav (1866 - 1916)

více o autorovi...

Reliéf
bronz, rámováno, mírně poškozeno, 35 x 49, 5 cm, značeno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  23:10:00
detail
=detail=
Číslo položky: 12670
Poslední dražitel: 11258

Historie příhozů
info-ikon

4 dukát



Au 986/1000, průměr 39, 5 mm, váha 13, 96 g, rok 1915, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  22:00:00
detail
=detail=
Číslo položky: 12699
Poslední dražitel: 13038

Historie příhozů
info-ikon

Pětidukát



Au 986/1000, průměr 34 mm, váha 17,455 g, rok 1933, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:55:00
detail
=detail=
Číslo položky: 12700
Poslední dražitel: 13155

Historie příhozů
info-ikon

Svatováclavský dukát



Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1932, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:50:00
detail
=detail=
Číslo položky: 12701
Poslední dražitel: 13332

Historie příhozů
info-ikon

Svatováclavský dukát



Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1935, mírně poškozeno, skvrny
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:50:00
detail
=detail=
Číslo položky: 12702
Poslední dražitel: 13114

Historie příhozů
info-ikon

Svatováclavský dukát



Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1935, mírně poškozeno, skvrny
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:45:00
detail
=detail=
Číslo položky: 12624
Poslední dražitel: 12054

Historie příhozů
info-ikon

Oživení Kremnického banictva 1934




Dukátová medaile RRRR
Au 987/1000, průměr 20 mm, 3,49 g, rok 1934, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 94 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:40:00
detail
=detail=
Číslo položky: 12663
Poslední dražitel: 13128

Historie příhozů
info-ikon

Svatováclavský dukát



Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1923, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:40:00
detail
=detail=
Číslo položky: 12704
Poslední dražitel: 13335

Historie příhozů
info-ikon

Svatováclavský dukát



Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1926, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:40:00
detail
=detail=
Číslo položky: 12689
Poslední dražitel: 13324

Historie příhozů
info-ikon

Svatováclavský dukát



Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1931, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 200 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:35:00

Aukční výsledky z minulých aukcí zde >>




Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či přijmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do aukce červen 2019.